sobota, 4 lipca 2015

Po co w kalwaryjskiej szkole zastępcy dyrektora?Zespół Szkól nr 1 w Kalwarii Zebrzydowskiej zarządzany jest obecnie przez panią Bożenę Kołodziej, która musiała sobie nie radzić z kierowaniem placówką skoro zatrudniła aż dwóch zastępców do pomocy. Może i nie byłoby w tym nic nadzwyczajnego, ale jej poprzedniczka radziła sobie bez zbędnej administracji. Smaczku całej sprawie dodaje fakt, że dodatkowo powstał pewien konflikt na linii dyrekcja-nauczyciel, o którym wspominaliśmy we wcześniejszym materiale. Skrót korespondencji opublikujemy w kolejnym artykule, dodamy tylko że sprawa trafiła pod obrady Rady Miejskiej i do wiadomości burmistrza, a jak wiadomo pani dyrektor po ostatniej wpadce na komisjach i sesji z „kłamstewkami” na temat kosztów funkcjonowania hali sportowej ma słabą pozycję żeby nie napisać przegraną. Szerzej o tych przekrętach będziemy pisać niebawem tymczasem polecamy lekturę pisma złożonego na ręce pani B. Kołodziej. Uzupełniając ten wpis warto zaznaczyć, że strukturę w szkole akceptował Stradomski i Cimrowa, a jak wiadomo kruk krukowi oka nie wykole, dlatego nie dziwią nas przerosty w szkołach i dziwne etaty tylko dla swoich znajomych i wyłącznie po to, aby głębiej sięgać do naszych kieszeni, czyniąc sobie z tego sposób na życie jak pozostali z tej ekipy jak Nowak czy Szumara.  

6 komentarzy:

 1. Pragnę zaznaczyć że poprzednia pani dyrektor to był TYRAN i tylko dlatego sobie "radziła"

  OdpowiedzUsuń
 2. Poprzednia Pani dyrektor była TYRANEM i tylko dlatego sobie radziła swoim cynizmem i chamstwem pobiła wszystko . Proszę nie porównywać jej do obecnej p.dyrektor osoby o wysokiej kulturze .

  OdpowiedzUsuń
 3. to chyba jakis zart.....

  OdpowiedzUsuń
 4. Raczej nie !!! Zapraszam do wymiany poglądów .

  OdpowiedzUsuń
 5. No co niema chętnych ?

  OdpowiedzUsuń
 6. Niekompetencja obecnej pani dyrektor a już nie wspomnę o zastępcach jest nie do opisania. A co z hala i Panem kierownikiem który zarabia krocie i panią sprzątaczka która sprząta światek piątek czy niedziela na umowę smieciowa?

  OdpowiedzUsuń